Opublikowano Dodaj komentarz

Portret dziecka ze zdjęcia

Portrety ze zdjęć to pomysł na prezent z wielu okazji. Ale lata doświadczenia w tej branży wyraźnie pokazują, że najczęściej jednak zamawiacie portrety dzieci. Portret dziecka to zdecydowanie najlepszy prezent!

Portret dziecka na własną ścianę

Wielu moich klientów wraca, aby do kolekcji na ścianie dołożyć kolejny portret dziecka. Bo dzieci rosną, a taka kolekcja obrazów to bardzo miła dla oka dekoracja wnętrza. Sama się przyznam, że kilka dla siebie zrobiłam, a miejsce na ścianach się szybko kurczy ; )

Portret wnuczka na Dzień babci i Dzień Dziadka

Portret dziecka to może być też miły prezent dla ukochanej babci z okazji jej święta. A może nawet portret dziecka – z – babcią czy dziadkiem. Może nawet wspólny portret wszystkich wnuków (z różnych zdjęć !). Ewentualnie portret prawnuków (to mi uzmysławia, że pora uaktualnić ścianę babci… ; ) ). Opcji jest na prawdę dużo!

Portret niemowlaka jako prezent na Chrzest Święty

Chrzest Święty to też niezwykle dobra okazja. Jako prezent dla rodziców dziecka albo dla chrzestnych na pamiątkę tego niezwykłego dnia. Dorzucamy datę, może imię i pyk – pamiątka Chrztu Świętego cieszy oko!

Jeśli nie wiesz jak zamawiać to zajrzyj tutaj

A jak już wiesz to zapraszam do kontaktu!

Dodaj komentarz