Opublikowano Dodaj komentarz

Pastelowe obrazy współczesne – klasyka i nowoczesność

Od pewnego czasu bardzo lubię kolory. Tak tak, wcześniej byłam raczej wierną fanką czerni i bieli. Teraz oszalałam na punkcie dodawania życia współczesnym (i nie tylko) wnętrzom. Na pewno sprzyjają temu też możliwości techniczne, bo moja ulubiona firma wypuszcza coraz więcej bajecznych odcieni pasteli. Tak czy siak zapraszam do zapoznania się z moimi pastelowymi dziećmi!

Przykłady obrazów pastelowych we współczesnych wnętrzach

  1. Tryptyk aniołków (SKLEP)

Poniżej kilka przykładów jak mogą się prezentować w różnych wnętrzach. Taki tryptyk łączący klasykę i nowoczesne kolory oraz kształty stanowią idealną kompozycję, a zarazem dominantę – dopełnienie wnętrza.

2. Chrubin (SKLEP)

Cherubinek w chłodnych, ale zarazem idealnie dobranych odcieniach kolorów niebieskiego i błękitu. Nie wyróżnia się, ale powoduje, że wnętrze nabiera eleganckiego i zarazem nie nudnego charakteru. Cherubinek wpasuje się w wiele wnętrz, nie tylko nowoczesnych!

3. Brodacz (SKLEP)

To jeden z moich zdecydowanie ulubionych rysunków. Klasyczna rzeźba brodacza świetnie kontrastuje z kolorowym, geometrycznym tłem. Na pewno przykuje oko każdego znajdującego się w jego pobliżu!

Dodaj komentarz